Nasi specjaliści

Sukces naszej Kancelarii zawdzięczamy przede wszystkim unikalnej praktyce wyróżniającej nas na rynku usług prawnych oraz doświadczeniu, które wykorzystujemy w obsłudze osób fizycznych, osób prawnych i innych jednostek organizacyjnych. Współpracujemy z dużymi podmiotami gospodarczymi oraz podmiotami z sektora publicznego.


Marek Markiewicz - Adwokat, wspólnik

Marek Markiewicz

Adwokat, Wspólnik

Adwokat specjalizujący się w reprezentacji Klientów w postępowaniach cywilnych, w tym z zakresu ochrony dóbr osobistych, prawa nieruchomości, prawa własności intelektualnej, postępowaniach karnych oraz postępowaniach administracyjnych. W swojej praktyce korzysta z unikalnego doświadczenia zdobytego w czasie pełnienia funkcji publicznych, wiążących się ze stosowaniem i kształtowaniem rozwiązań prawnych z dziedziny prawa mediów i prawa konstytucyjnego, co pozwala mu na skuteczną i profesjonalną pomoc Klientom także w dziedzinie legislacji oraz doradztwa regulacyjnego.

Marek Markiewicz - Adwokat, wspólnik

Kamila Syta-Sawa

Adwokat, Wspólnik

Zdobyła doświadczenie reprezentując Klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych w skomplikowanych procesach cywilnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych, w tym o charakterze międzynarodowym oraz w charakterze obrońcy w wielowątkowych procesach karnych i karno-gospodarczych (white-collar crime) przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz sądami administracyjnymi. Adwokat Kamilę Sytę-Sawę wyróżnia indywidualne i innowacyjne podejście do każdej sprawy oraz wykorzystanie szerokich umiejętności negocjacyjnych, które pozwalają skutecznie rozwiązać spory sądowe z założenia nierozwiązywalne.